مبل شویی
مبل شویی در منزل

تماس با ما ( حضور فوری )

66034873 021

9595814 0991

بر روی شماره بالا کلیک نمایید

خدمات مبل شویی تهران

مبل شویی در تهران بصورت تخصصی و با استفاده از مواد شوینده مرغوب توسط مبل شویی یار که قیمتی بسیار مناسب دارد انجام می شود. ما با استفاده از نیرو های جوان و با سابقه کار بسیار بالا، اقدام به شستشو مبل شما عزیزان در محل می کنیم و البته باید بدانید که کلیه سرویسکاران ما علاوه بر رعایت نکات بهداشتی، اقدام به ضد عفونی محیط منزل شما عزیزان می کنند. با توجه به وارد شدن به سال 1401 و بالا رفتن تعداد درخواست های مبل شویی تهران ما در این مرکز تصمیم به ارائه 15% تخفیف به مشتریان خود گرفته ایم و کلیه فاکتور ها شامل این تخفیف می شوند.

شستشوی مبل با دستگاه توسط این مرکز انجام می گیرد ونیروی خدماتی ما با ستفاده از مواد شوینده خوب اقدام به شستشوی مبل شما عزیزان می کند. همواره در تلاش هستیم که رضایت شما عزیزان را همراه خود داشته باشیم و برای همین منظور 15% تخفیف برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. این مرکز با ارائه خدمات مبل شویی در منزل در سراسر تهران فعالیت دارد و در کمتر از 30 دقیقه نیرو در محل شما حاضر می گردد.

آیکن مبل شویی در منزل

مبل شویی در منزل

خدمات مبل شویی در منزل بصورت تخصصی و با 15% تخفیف در تهران انجام می شود و کارکنان این مرکز نکات بهداشتی را رعایت می کنند.

آیکن شستشوی مبل

شستشوی مبل در منزل

ارائه تخفیف های ویژه تا پایان شهریور ماه سال 1401 رای خدمات شستشوی مبل در منزل تهران برای کلیه شهروندانی که به این مرکز کار را می سپارند.

آیکن مبل شویی در محل

مبل شویی در محل

مبل شویی در محل تهران بصورت فوری انجام می شود و نیروی ما فورا به آدرس شما اعزام می شود و با رعایت نکات بهداشتی کار را انجام می دهد.

مبل شویی تهران

خدمات مبل شویی در منزل

همانطور که می دانید این مرکز بصورت تخصصی در رابطه با خدمات مبل شویی در منزل ارزان فعالیت می کند و بر روی کلیه فاکتور ها 15% تخفیف در نظر گرفته است و با استفاده از مواد شوینده اقدام به شستشوی مبل شما عزیزان کرده و همچنین بصورت تضمینی هرگونه لکه را از بین خواهد برد. کلیه نیرو های فعال در این مرکز که در رابطه با مبل شویی تهران فعالیت دارند نکات بهداشتی را رعایت می کنند.

کلیه قیمت های این مرکز مطابق با تعرفه اتحادیه بوده و بصورت تضمینی لکه مبل را در هر نوعی که باشد، با استفاده از مواد شوینده قوی از بین خواهد برد و پس از انجام مبل شویی با دستگاه اقدام به خشک کردن مبل شما عزیزان خواهد کرد. باید بدانید که جنس روکش مبل شما اصلا مهم نیست! چراکه کلیه پارچه ها و رو مبلی ها توسط گروه یار شسته می شود.

قیمت مبل شویی در تهران همراه با تخفیف می باشد.

مبل شویی در منزل

شعب مبل شویی یار در تهران

شمال غرب تهران

مبل شویی شمال تهران بصوت شبانه روزی با شماره تلفن 09919595814 در خدمت شما عزیزان می باشیم.

غرب تهران

سراسر غرب تهران تحت پوشش مبل شویی یار بود و با شماره تلفن 09919595814 آماده ارائه خدمات هستیم.

شمال شرق تهران

شرق تهران با توجه به داشتن شعبه بصورت سراسری تحت خدمات این مرکز با شماره تلفن 09919595814 است.

جنوب تهران

در کمتر از 30 دقیقه در محل شما حاضر شده و با قیمت مناسب در جنوب تهران با شماره 09919595814 در خدمتتان هستیم.

مبل شویی ارزان تهران

قیمت مبل شویی در منزل تهران

قیمت مبل شویی بستگی به مدت زمان انجام کار، نوع لکه و یا کثیفی دارد! اما ما به شما عزیزان این اطمینان را می دهیم که قیمت های بسیار مناسبی را در جهت کسب رضایت شما عزیزان در نظر گرفته ایم و برای همین منظور تخفیف 15% برای کلیه خدمات در نظر گرفته ایم.

همانطور که مشخص می باشد قیمت مبل شویی در منزل تهران توسط مراکز زیادی درحال نوسان می باشد و ما به شما عزیزان قیمت های بسیار مناسبی را در نظرگرفته ایم و بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در سراسر تهران هستیم.

شماره تلفن مبل شویی تهران 02166034873 بوده و بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات مبل شویی می باشد.

قیمت مبل شویی در منزل بستگی به عوامل مختلفی مانند: نوع مبل ها، مثال:راحتی و استیل و همچنین تعداد مبل ها ونوع مواد شوینده مورد استفاده ما برای شستشوی مبل در تهران که میتواند مواد معمولی، نانو و ویژه باشد.

لکه بری مبل ها با قیمت ارزان توسط این مرکز انجام می شود و بصورت تضمینی 90% لکه ها را از بین خواهیم برد و با استفاده از مواد شوینده مناسب، کار را انجام خواهیم داد.

شماره تلفن مبل شویی

همواره مرکز خدمات بسیار زیادی در تهران وجود دارد و باید بدانید که ما در این مرکز دارای 10 سال سابقه فعالیت می باشیم و با داشتن شعبه های فعال در استان تهران می توانیم در کمتر از 30 دقیقه در محل شما عزیزان برای ارائه خدمات حاضر شویم.

خدمات مبل شویی ارزانقیمت به تومان
شستشوی مبل 9 نفره

توافقی

15% تخفیف

شستشوی مبل 7 نفره راحتی

توافقی

15% تخفیف

شستشوی مبل 7 نفره استیل و کلاسیکتوافقی
هر مبل اضافهتوافقی
شستن مبل تختخواب شو 3 نفرهتوافقی
شستن مبل تختخواب شو 2 نفرهتوافقی
شستن مبل تختخواب شو 1 نفرهتوافقی
اسکرول به بالا